درباره ما

گروه بازرگانی تامین تاسیسات دارنده ی چندین شعبه فعال در سطح شهر تهران و مازندران با دریافت جواز کسب زیر نظر اتحادیه صنف تاسیسات ساختمانی به فروش انحصاری پکیج دیواری_زمینی و رادیاتور های پانلی و پره ای مشغول به فعالیت می‌باشد.
شعبه مرکزی بازرگانی تامین تاسیسات با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در تهران و بعد از آن دیگر شعبه ها در مازندران به فعالیت فروش بصورت عمده و خرده توسط کارشناسان دوره دیده و خدمات پس از فروش که توسط تکنسین های مجرب شرکت می‌باشد به فعالیت خود ادامه میدهند ؛ در همین راستا شرکت تولیدی رادیاتور و حوله خشک کن نیز در تهران و بهشهر در حال بهره برداری و تولید می‌باشد.
گروه بازرگانی تامین تاسیسات نمایندگی رسمی پکیج دیواری لورچ ، بارلی ، شوفاژکار و همچنین بزرگترین عامل فروش محصولات ایران رادیاتور و بوتان و … می‌باشد که فروش به صورت نقد و اقساط امکان پذیر است.
وب سایت تخصصی آقای پکیج با هدف معرفی و فروش برترین برندهای پکیج دیواری و زمینی موجود در بازار ایران با تلاش های مجدانه مهندس علیرضا علوی مدیریت محترم مجموعه تامین تاسیسات راه اندازی و در حال حاضر آماده خدمت رسانی به هم وطنان گرامی میباشد.